Dnešní Makeup: Druhá Pohoda

dm_druhapohoda_01

Druhý den Pohody byl plný deště, jak jste mohli vidět z vlogu, ale i tak jsme si to užili. Hlavně jsme mohly všechny nasadit holínky! Třeba já si je koupila kvůli festivalu a mám pocit, že je asi mockrát na sebe nevezmu. :D Přeci jen v Praze nejsou tolik potřeba, ale na vesnickej fotbal se budou hodit, ne že ne.

dm_druhapohoda_03

dm_druhapohoda_06

Druhý den se nesl hlavně v duchu pořádného lovení slečen. S Marťou jsme si snědly döner u jedné písničky na hlavní stagi a to bylo vše, co jsme z festivalu slyšely za hudbu. Jak už jsem ale říkala, i tak jsme si to neskutečně užily. Když je dobrá parta, tak jde zkrátka práce od ruky. Líčení jsem nasadila do zataženého a sychravého počasí temné v barvách mraků. Ladilo skvěle!

dm_druhapohoda_08

dm_druhapohoda_05

S Timeou.

Hlavně bylo super se potkat s vámi! To je vždycky velká radost, popovídat si, poznat vás, odreagovat se zkrátka :) Je pravda, že si čím dál tím víc představuju vaše obličeje, když mluvím do kamery. Už to není jen zírání do středu objektivu, už jsou to známé tváře, vaše jména a přezdívky, vaše vtipné historky… To dělá celé točení daleko zajímavější a moc vám za to děkuju!

dm_druhapohoda_09

dm_druhapohoda_07

Třetí den jsme s Marťou musely brzo odjet, abychom před osmou byly zas v Praze, kde nás čekaly další povinnosti, takže jsem jen obešly párkrát fesťák, nafotily pár slečen, koupily gyoza taštičky na cestu, který byly mimochodem absolutně delikátní, a vyrazily na vlak. Řeknu vám asi jen to, že jak jsem vlakem dlouho nejela, tak ještě dloouho nepojedu. :D Zjistila jsem, že to není můj oblíbený způsob dopravy. Zlaté auto. A možná i autobus.

dm_druhapohoda_04

dm_druhapohoda_02

Fesťák jsem si užila, neuvěřitelná dávka nostalgie, kterou bych asi jen tak nezažila. Zda si dám příští rok repete nevím, ale na tenhle výlet rozhodně jen tak nezapomenu!

PS: Máte doma holínky?
Read More →