Dnešní Makeup: Aby bílá, bílá byla

dm_abybila_04

Bílá mě v oblečení baví už přes rok. A skoro už přes rok tak nějak podvědomě bojkotuju všechny možné i nemožné barvy v oblečení. Respekt si u mě vyslouží pouze bílá, černá a džínovina. Zbytek je tak nějak na hraně a nosím ho proto, že vím, že by se to občas mělo :D A celo-bílé outifty mě opravdu baví!

dm_abybila_05

Chápu, že většině se budou do úst drát slova jako „nuda“, „unylé“, „strohé“ či „sterilní“, ale v tom vidím tu krásu. Nic nikde neruší, prostě celé to má jeden ráz a je to. Tam se moc splést nelze. Dřív jsem se nechala rozhodit maličkostmi jako, že tahle bílá má lehce jiný tón než tahle, ale teď si vždycky vzpomenu na můj oblíbený výrok, že život je krátký, a tyhle v těžkých uvozovkách „starosti“ házím za hlavu.

dm_abybila_03

Možná byste to netipli, ale i tohle můj pohodlný běhací outfit. Nákupy nebo nějaké vyřizování někde v tom dám, i když na běhání po pražských kočičích hlavách to úplně není. Praktičnost bílých oděvů je ale bohužel někde úplně jinde. I tak bych se vám ale chtěla pochlubit, že jsem oblečení zvládla během jednoho dne neumazat. Ano, tleskejte mi!

dm_abybila_01

dm_abybila_02

Co se líčení týče – tam to bylo až moooc jednoduché. Venku se honilo počasí a já původně měla vytáhnout kalhoty, ke kterým jsem namalovala bláznivé oči. Ale ty se mi k tomuhle čistému outfitu nelíbily, takže jsem jen odlíčila oči a barvu svých nehtů dala na rty. Asi nikdy se nenabažím toho, jak umí být červená chic.

dm_abybila_06

A konečně, nebyla bych to já, abych se nepokoušela něco něčím rozbít. Vlnu harmonie a souznění něčím zarazit. A proto ty brýle, krom toho, že jsou poslední dobou oblíbeným kouskem, tak posunou tu rádoby formálnost e eleganci směrem ke sportovnu. Nicméně bílou s bílou plánuji nosit i nadále. Až vyperu :D Jak se na ně tváříte vy?

  Read More →