Dnešní Makeup: Bloody Red

dm_bloodyred_03

Už jsem vám jednou říkala, jak mě moc nebaví takové to čekané párování. Třeba tahle červená košile s červenou rtěnkou. Právě tady jsem mluvila o tom, že mně je daleko bližší to udělat jinak. Nečekaněji. Ne, že by burgundy oči byly něco výjimečného, ale tenhle kus oblečení si tak strašně moc křičí o rudé rty, že mu je prostě nemůžu dát.

dm_bloodyred_01

Dokonce jsem točila i tutorial – pokud nejste na červené rty, lze je jednoduše nahradit výraznýma očima. A dneska se mi to znovu potvrdilo. Líčení dokonce dostalo několik komplimentů během mých nákupů s mamkou. Jes! ;)

dm_bloodyred_04

Navíc ráda ladím líčení s nehty, o tom už tu taky byla řeč. Několikrát. (Pamatujete na tyrkysovou a fialovo-zlatou, ne?) Tentokrát jsem se ale překvapila. Nenašla jsem totiž doma žádný tmavě červený / burgundy / vínový / oxblood, říkejte si tomu, jak chcete, lak na nehty. Až na jednoho nepoužitelného smutného vyschlého chudáčka kde nic, tu nic.

dm_bloodyred_02

A tak jsme si ho namíchala ze své nejoblíbenější střední zářivé červené od Essie se jménem Lacquerized Up a nějakého no name lilkově fialového. Obojí krémové barvy bez třpytu. Konce nehtíků jsem lehce zabarvila červeným lakem se třpytkama, který je také od neznámé značky a krom toho je i totálně na prd. Není moc pigmentovaný a má divně zastřenou barvu. Normálně na nehtech nevypadá pěkně, ale tady na koncích odvádí slušnou práci, to se musí nechat.

dm_bloodyred_05

Červená se kupodivu stává mou poměrně oblíbenou barvou, to bych dřív nikdy netipla. Asi je to stále ta vánoční nálada, no, ta umí zkrátka divy!

Read More →