Dnešní Makeup: The Christmas Classic

dm_xmasclassic_02

Vánoce se kvapem blíží a všichni mají diáře plné tematických párty, nakupování dárků, pečení a hodin úklidu. Všichni tak trošku nedobrovolně nasedáme do toho vánočního kolotoče. A to i já s líčením. Nejsem extra na těžkou vánoční klasiku, ale červená flanelová košile mi přišla tak strašně moc sváteční, že si červenou rtěnku a zlaté oči prostě zasloužila.

dm_xmasclassic_01

Tohle je asi ten nejklasičtější look v toto roční období, možná nejklasičtější vůbec.  Já však zvolila tmavší rtěnku, abych lehce nakopla celou tu předvídatelnost nudu. Mám doma rtěnky, které ladí ke košili mnohem víc, ale to už by na mě bylo zkrátka trošku moc.

dm_xmasclassic_05

Stíny jsem vzala ty nejhezčí zlaté, které doma mám, Halfbaked z Urban Decay Naked paletky. Je to úžasná klasická zlatá – ani moc oranžová, ani moc žlutá a ani ne moc do zelena. Sama o sobě se neuvěřitelně třpytí, ale tekuté zlato od Chanelu to celé ještě umocnilo. Umocnilo na čtvrtou, ne, na pátou, na osmdesátou!

dm_xmasclassic_04

Tekuté zlato to zkrátka umí rozbalit! A dokonce si i vysloužilo kompliment od slečny v obchodě, kde jsem si kupovala kabelku. Komplimenty jsou takové krásné měřítko, podle mě. A tenhle produkt je podle téhle škály jeden z mých nej! Já stále dodávám: „Není čemu se divit, podívejte se na něj!“.

dm_xmasclassic_03

Tohle je asi líčení, které se bude líbit většině lidí a já se nedivím – rozhodně zaujme pozornost, ale stále je na té masou akceptovatelné stránce díky své nadčasovosti. Neříkám, že ho nevyvětrám, ale ne tolik kolem Vánoc, na mě je to až moc tuctovka… I když krásná!

Read More →