Focení s Bárb a Adélkou: The Vibe of Old Times

Doufám, že si pamatujete prvních pět částí focení s Bárb a Adlékou (01, 02, 03, 04, 05). Tohle jsou snad moje nejoblíbenější fotky. Vážně musím říct, že k nim mám nějaký zvláštní vztah. Nejen, že to byl perfektní den plný srandy, ale bylo to vlastně jedno z mých prvních focení :) A jsem naprosto unesená, jak fotky vyšly.

adelka_vibe_01 adelka_vibe_02 adelka_vibe_03

Nicméně se stalo to, že naprostou náhodou jsem zjistila, že jedna část mi prostě vypadla. Nějak jsem na ty fotky zapomněla. Pravdou je, že to byly extra fotky, které nezapadaly do původního konceptu, ale nedalo se jejich nafocení nakonec odolat.

adelka_vibe_04 adelka_vibe_05 adelka_vibe_06 adelka_vibe_07

Líčení bylo trošku tvrdší jak na očích, tak i na rtech. Především kvůli světlu, které bylo hodně ostré a doslova bílé. Na těchto fotkách miluju Adélky obličej. Strašně jí závidím ty roztomilé pihy na nose, což považuji za jednu z nejroztomilejších věcí na slečnách vůbec, a její oči. Nemůžu se jich zkrátka nabažit. Musím uznat, že Bárb to vyfotila skvěle.

adelka_vibe_08 adelka_vibe_09 adelka_vibe_10

Víte, že já tyhle tvrdé kombinace miluju. Nebojím se tmavě fialové rtěnky ani v reálném životě. Tuhle rtěnku jsem vám ukazovala několikrát. Je to NARS Train Bleu, která se sama o sobě tváří více studeně fialově. Ale tohle focení mi dokazuje, že tyhle vražedné rty s jednoduchým makeupem a světlou pletí prostě ladí!

adelka_vibe_11