Inspirace dle Zombie: Michal

Víte, kluci mi moc často inpirační fotky neposílají. Respektive, tahle je první. Už za to by mu měla patřit velká poklona. Jenže ona nebude poslední. To je už na první pohled jasné, ne?

„Ahoj Luci, moc děkuju za natočení tutoriálu na ten zombie look, bylo to nejvíc užitečné a krásně všechno vysvětleno. Jen ten latex strašně štípal v očích a smrděl jako peroxid :D“

Za prvé je zde vidět vážně ta práce. A rozmysl. Perfektně totiž rozmyslel, kde všude rány budou. Trik, že rána je i přes oko, je samozřejmě vždycky mega efektní! Kůže je moc hezky vytrhaná, obrácená místy naruby. Krev i ve vlasech tomu dává vážně reálnej efekt, až je to děsivý :)

„Krev jsme doma taky neměli tak je to kukuřičnej syrup s potravinářským barvivem. Sice mi po tom olezl celej obličej ale za to jak na mě všeci koukali to stálo!“

Plus teda chválím tu černou přes oko a rty. U kluka nejde o žádného sexy zombíka, takže ten extra děsivej krok vážně přidává na efektu. Prostě vše dotažené do konce! Myslím si, že budete souhlasit, že tohle je zřejmě zatím to nejlepší, co jsme tu měli. Vidíte, že tak strašně těžký to není a že to jde ;)

Ještě jednou bych Michalovi ráda poděkovala, že se takhle snažil a že to poslal a že to mužu zvěřejnit, protože si to zaslouží ;)