Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Yearly archives "2011"

17 Articles

Powder Overview

Povídání o pudrech s píše o filozofii pudrování. V pudru zatím nevidím věc, do které se vyplatí extra investovat. Záleží spíše na barvě a konzistenci. Pak je jen potřeba myslet, co a kdy pudrovat. Tedy pokud jste zastánci mé teorie „Co zapudruji, drží!“

Rock Chick Makeup Tutorial

Rockovější makeup, který by si na sebe určitě vzala Kim Kardashian třeba na novoroční párty. Není na něm opět nic složitého a určitě si zaslouží zkoušku u vás doma!

Holiday Series 2011: GOLD! Makeup Tutorial


Poslední ze série letošních vánočních makeupů. Tentokrát v krásně nositelné zlaté, kterou každý může přizpůsobit své barvě pleti.

Nehledejte v tomto looku žádnou vědu. Je to naprostá každodenní klasika. Jen hnědý stín nestahnete k řasám, ale uděláte z něj mensí ocásek.

Holiday Series 2011: BROWN! Makeup Tutorial

Předposlední look ze seriálu Vánočního líčení. Pokud je na vás hnědá moc usedlá transormujte tenhle look do zářivějších a kontrastnějších barev a dejte sbohem nudě!

Nehledejte na tomto stylu líčení nic složitého! Jděte na to stejnou taktikou jako vždycky: tmavá barva do očního důlku, tentokrát jen užším štětcem. Efekt větších očí zařídíte tím, že onu tmavou vytáhnete výš. Kam? Tam si právě pomůžete prodlouženou  linkou spodních řas. Technicky vzato je to jako rýsování!

Eyeliner Tutorial

Tipy a rady, jak na linky, které snad nikdy nevyjdou z módy! Hlavním tipem je opravu procvičování, jak kdyby šlo o hru na klavír.

Určitě linku nemůsíte stahovat dopředu až ke slznému kanálku, ale můžete ji držet jen ve vnějším koutku oka. Začátečníkům se bude dělat líp, ale svůj efekt plných řas si linka zachová! To samé s ocáskem, klidně se mu můžete ze začátku z opatrnosti vyhnout.