Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "Dnešní Makeup"

141 Articles

Dnešní Makeup: Peachy Peach

IMG_3332

Dlouho jsem neprovětrala MAC Rose pigment. Když máte doma větší množství produktů, tak na jeden pro druhý zapomínáte. A pak se občas cítíte provinile. Tím, že svoje líčení vážně často střídám, nemívám tyhle stavy zas tak často. Do toho se tohle provinění setká s radostí z nového produktu a máme na světe look, kterým jsem si ze začátku nebyla vůbec jistá.

IMG_3336 Read More →

Dnešní Makeup: Purple Robbery

IMG_3738

Podobné líčení větrám poměrně často. V New Yorku jsem ho nosila den co den a dokonce na něj mám i tutoriál. Jen zde není ve zlatém provedení, ale hlavní roli hraje Robbery z Vice 4. Což je měkká střední hnědá s bílým leskem. Je absolutně skvostná! Je to jeden z těch stínů, které když budete mít po ruce, klidně ho budete vesele nosit každý den. Uplně přes celé víčko, až do důlku. Ideál. Tečka!

IMG_3753 Read More →

Dnešní Makeup: Nighty Night

IMG_3454

Kdo by odolal tmavě modrým stínům připomínající noční oblohu? Já teda ne! Zvlášť v kombinaci se zlatou. Na tohle téma bych byla schopná vymyslet nejméně pět variací na každý den v týdnu. Duo od Dermacolu, které jsem na tohle líčení použila, má v sobě krásnou temnou modrou s královskými tečkami. To je většinou největší problém flekatých stínů. Očekávání.

IMG_3441

IMG_3460 Read More →

Dnešní Makeup: It’s Getting Warmer Here

IMG_3363

Vzhledem k nové Vice 4, oprášila jsem ještě Vice 3, mou veeelmi oblíbenou paletku. Snad nejoblíbenější. Čím více jich mám, tím víc si jí vážím. Má v sobě hodně teplých tónů, ale přitom to jsou odstíny, po kterých tak často nesahám. A i tak si Vice 3 neuvěřitelně užívám.

IMG_3365 Read More →

Dnešní Makeup: Charmed

dm_charmed_02

Na úvod si bohužel neodpustím poznámku – schválně, kdo taky kdysi sledoval seriál Čarodějky? Jó, to byly doby. Nicméně zpět k líčení, je dost přirozené, i já si občas odskočím na návštěvu do nenápadných vod. Look je pak neskutečně lesklý. Víte, musím to něčím vykompenzovat! To je pak jasné, že sáhnu po NARS Callisto. Po kom jiném, že jo? Inu, láska je láska.

dm_charmed_01 Read More →

Dnešní Makeup: Misty Penny

dm_mistypenny_02

Lucky Penny od Clinique je jeden z mých oblíbených stínů. Je to takovej ten typ, kterej vám vždycky vytrhne trn z paty, jde s vámi naprosto kamkoli, večeře s rodiči nebo balit chlapy do baru, to je jedno, tenhle týpek zapadne všude a nikoho se nebojí. Utočí pouze, když je potřeba. Stín je obrovský a stejně už v něm mám docela slušnou díru. Inu, miláček.

dm_mistypenny_01

Read More →