Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "Inspirace: Vaše tvorba"

11 Articles

Inspirace dle Zombie: Michal

Víte, kluci mi moc často inpirační fotky neposílají. Respektive, tahle je první. Už za to by mu měla patřit velká poklona. Jenže ona nebude poslední. To je už na první pohled jasné, ne?

„Ahoj Luci, moc děkuju za natočení tutoriálu na ten zombie look, bylo to nejvíc užitečné a krásně všechno vysvětleno. Jen ten latex strašně štípal v očích a smrděl jako peroxid :D“

Za prvé je zde vidět vážně ta práce. A rozmysl. Perfektně totiž rozmyslel, kde všude rány budou. Trik, že rána je i přes oko, je samozřejmě vždycky mega efektní! Kůže je moc hezky vytrhaná, obrácená místy naruby. Krev i ve vlasech tomu dává vážně reálnej efekt, až je to děsivý :)

„Krev jsme doma taky neměli tak je to kukuřičnej syrup s potravinářským barvivem. Sice mi po tom olezl celej obličej ale za to jak na mě všeci koukali to stálo!“

Plus teda chválím tu černou přes oko a rty. U kluka nejde o žádného sexy zombíka, takže ten extra děsivej krok vážně přidává na efektu. Prostě vše dotažené do konce! Myslím si, že budete souhlasit, že tohle je zřejmě zatím to nejlepší, co jsme tu měli. Vidíte, že tak strašně těžký to není a že to jde ;)

Ještě jednou bych Michalovi ráda poděkovala, že se takhle snažil a že to poslal a že to mužu zvěřejnit, protože si to zaslouží ;)

 

 

Inspirace dle Alien: Any

Any se inspirovala mým ufonským líčením, což je jeden z mých nejoblíbenějších. Takže mi tahle fotka udělala velkou radost.

„Bohužel na fotce není vidět že jsem pod brčkami měla stíny!! :(„

Bohužel blesk sežere skoro všechno, takže stíny opravdu nevyniknou. Ale to by nebyl problém, jediné, co bych změnila by byla délka brček. Udělala bych je kratší a dala bych jich víc. Ale musím říct, že se mi strašně líbí ta kombinace barev a celé tomu pro mě dodala punc ta červená rtěnka. Any má krásné plné rty, které je škoda halit do přirozených tónů. Rudá rtěnka tomu dodá krásný sexy dojem. Zkrátka ten mimozemšťánek nepřepere tu holku, kterou v sobě všechny máme. A proč jí neuázat, ne? :)

„Používala jsem tak všechny stíny dohromady!:D:)Lepidlo je měla z papírnictví na kůži! :)“

Inspirace dle Line The Mask: Anýsek

 

Jes, teď se vyrojilo hned několik vašich fotek podle mých tutorialu. Tahle pochází od Anýska, která se inspirovala v mém pidi článku Line The Mask!

„No tak jsem to zvládla tady je inspirace podle tvé line mask akorát jsem k tomu ještě přidala stříbrnou tužku.“

Stříbrná tužka je skvělé a jednoduché koření tohohle looku. An možná jen měla zvolit lehčí a užší tahy tužkou. Navodilo by to větší pocit poletujících peříček. Na druhou stranu takhle mi to připomíná masku nějakého vojáka. Něco někoho ready do boje :D Ale to vám je prakticky jedno, protože se na první pohled utopíte v těch kásných poměnkových očích, tkeré ta stříbrná tužka ještě podpořila. :)

„Použila jsem: pudr od dermacol pureskin, korektor miss sporty, černou tužku od esence, přes to stříbrnou tužku od esence, nude rtěnku od gabriely salvete.“

Inspirace dle Zombie: Eva

Myslím, že názory, že se Halloween u nás neslaví, jsou naprosto mimo. A dnešní inspirační článek je důkazem toho, že pokud neslaví, je to obrovská škoda. Protože tohle je vážně dotažené do konce! Absolutně obdivuju celý setup fotky. Pozadí, tabulku, oblečení i vlasy. A samozřejmě makeup!

„Bohužel doma nemám ani latex, ani umělou krev, dokonce ani bílou barvu na obličej nebo červené stíny či konturku, tak bych ti chtěla ukázat, že to jde i bez toho, s pouhou rtěnkou, gelovýma linkama, hnědým a fialovým stínem a rozpuštěnýma bílýma vodovkama.“

Stále říkám, myslete u toho! Nemáte latex? Nevadí! Vždycky si můžete nějak poradit! Eva to zvládla na jedničku. Efekt to má naprosto dokonalý a není k tomu potřeba tna věcí, které už nikdy nevyužijete. Stačí opravdu jen vážně myslet, umět si poradit. Ať už s líčením nebo hledáním informací. To se vám bude vždycky hodit! ;)

„Tady je malá ukázka toho že jde vytvořit i něco z ničeho :D“

Inspirace dle Katy Perry E.T.: Julit

Další inspirační článek podle videoklipu Katy Perry E.T. tentokrát od Julit. První plus je rozhodně fotka. Když se umíte dobře vyfotit, dělá to hodně. Tenhle pro někoho „emo úhel“ fotky k tomuhle looku s obříma kočičíma očima dokonale sedí.

„Nechala jsem se inspirovat tvým videem a můžu ti říct, že to bylo super :)“

Velké plus dávám i řasám, které tyhle megalooky vždycky pozvednou na další level. Vážně jsem moc ráda, že mám takovéhle šikovné čtenáře a diváky! Takovéhle precizní linky, to se nepvoede leckdy ani mně. Navíc ty čtverečky na tvářích dají zabrat. Těžko se kreslí, když musíte mít otočenou tvář na stranu a snažíte si vytáhnout oči z důlků do zatáčky, abyste na to viděli :D
„Akorát pak přišel přítel domů a nepodíval se na mě, dokud jsem se neodlíčila :)“
„Použila jsem:

Použila jsem: bázi pod make-up Sephora
make up Max Factor All Day Flawless odstín warm almond
korektor Benefit Boi-ing
invisible fixing powder Dermacol
tužku na obočí Maybelline
tužku na oči Maybelline
tužku na oči Catrice Kajal black
tužku na oči S-he – white
černé noname stíny :-)
paletu stínů od Dr. Hauschka
umělé řasy Essence Fancy lashes – lepidlo bylo u nich a docela dobře drželo
tvářenku Benefit Hervana, ale jen maličko
štětce převážně Sephora“

 

Inspirace dle Zombie: Barča

 

Už moc dobře víte, že miluju, když mi pošlete vaše fotky. Jde nádhera vidět, že moje tutorialy ožívají i někde jinde, než u mě doma. A pokud jde o halloweenské tutorialy jsem nadšená dvojnásob! Vím moc dobře, kolik času umí ty potvory zabrat.

„Nejdéle jsem na sebe plpala ten latex s kapesníčkama:P Dělala jsem to zároveň s Tvým videem a asi 10x jsem ho vracela :D“

 Zvlášť tenhle Zombík, kterým mě Barča neskutečně potěšila. Nebála bych se víc ztmavit linky kolem očí, aby trošičku vynikly, ale jinak je to skvělá práce! :) Moc se mi líbí ty „škrábance“ krví na  krku, ty jsou perfektní.

„Nejvíc mě bavilo dávat tu umělou krev:) Čekala jsem,že to bude dělat kratší dobu,trvalo to přes hodinu:D:P Ale myslela jsem si,že to bude težší :))“