Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "Nehty"

41 Articles

Zoya Mimi

zoyamimi_01

Tahle kráska spadá pod letní kolekci Zoya Sparkle Collection z roku 2010. Stále si jí můžete koupit a po pěti letech vlastnictví vám ji stále můžu doporučit. Zoya laky jsou jedny z mých nejoblíbenější. Mají užší štěteček, což mi do teď vyhovuje, a lakují se krásně. Celá tahle kolekce stála za hřích, ale v Mimi tak nějak nejvíc vynikají ty tehdy populární kousíčky.

zoyamimi_02 Read More →

E Style – Smokey Plum

nehty_smokeyplum_01

Už jsem říkala, že tenhle lak je pravděpodobně nevyfotitelná pecka. A nemýlila jsem je. Je. Bohužel. Je to něco mezi hnědou a tmavou fialovou se zářivě fialovou perletí protkanou jemnými fuchsiovými a zelenými třpytkami. A přitom tam jsou i stříbrné třpytečky. Nechápete? Já taky ne, nebojte.

nehty_smokeyplum_03 Read More →

Rimmel – Rose Libertine

IMG_2749

Pastelová korálová. Tmavší pastelová korálová. Nebo možná i zastřená korálová. Furt nějak nemůžu přijít na popis téhle barvy. Přiznám se, že se mi v lahvičce ani moc nelíbila, a lakovala jsem ji spíš z nouze. „Budu ji mít na nehtech dva dny a půjde dolů“, říkala jsem si. Jenže už ji tam mám týden a zatím nemám sebemenší potřebu se jí zbavit.

IMG_2751

Pro většinu lidí bude představovat ideální lak na jaro či léto. Já v ní vidím podzim. Když se v chmurném počasí potřebujete rozveselit, bude ideální. Má pravou barvu spadlého listí, ale není ponurá, je dívčí, veselá, ale nekřičí. A nechápu jak je možné, že když se na lahvičku podívám, vidím „bla“, a když se podívám na nehty, vidím pecku. Máte doma něco podobného?


Kabelky LYDC na Zoot.cz

Rimmel – Rose Libertine [DM, asi 59,-] *

Essence – Pure Soul

essencepuresoul_02

Najít ten pravý nahý lak je celoživotní hledání. S troškou nadsázky si troufám tvrdit, že človek najde rychleji partnera na celý život než perfektní nahotinu na nehty. Já ji třeba našla, ale Orly pak přestalo lak vyrábět a já mohla začít nanovo. To byl drsný rozchod, co si budeme povídat. Tak hledám dál.

essencepuresoul_01 Read More →

Jak na Třpytivé Nehty

Třpytivé nehty se nosí každé roční období a hodí se ke každé příležitosti, jenže někdy můžou být pěknou osinou v zadku. Ne každý třpytivý lak kryje, některé mají v sobě dvě, tři třpytky a tím to hasne. Já vám poradím, jak na ně vyzrát! Tenhle trik je léty ověřený, jednoduchý a umožní vám mít nad třpytkami absolutní kontrolu. Pecka, co?


Read More →