Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "TAGy"

47 Articles

Perfektní Paletka TAG 2016

Paletky jsou věc, kterou k smrti miluju. A je mi jedno, že mám díky většině z nich doma deset černých, naopak. Miluju, jak každá paletka mi nabídne něco jiného, hodí se na různé příležitosti a dokáže člověka pokaždé jinak inspirovat. Paletky jsou podle mě absolutně skvělé a dají člověku víc než jen určitý počet monostínů pohromadě.


Read More →

Co je v mé kabelce / What’s in my purse 2016

Pravidelná dubnová klasika je opět zde! Tentokrát v takové odlehčenější verzi. Jedna klasická věc mi ale z videa vypadla, protože byla v druhé kabelce, kdo na to přijde a napíše do komentářů na youtube „Neboj, taky nenosím…“ a doplní tu danou věc, tak bude zařazen do soutěže o balíček kosmetiky. Výherce vyberu ze správných odpovědí náhodně, někdy do týdne. Držím palce ;)


Read More →

Oblíbené Laky na Nehty 2015

Laky jsou byly mojí velkou láskou ještě dávno před nějakým makeupem. Pamatuju si na svůj první dovezený lak z USA, na svůj první matný topcoat a na první dražší laky. Dneska už tolik nehtové trendy nežeru, vystačím si věšinou s tím, co je v drogériích. Ty zajímavější kousky mi stále drží z mých „lakových let“. Proto miluju drahé laky – vydrží několik let v perfektním stavu, zatímco ty drogérkové už po roce, dvou odcházejí. Ale to je holt osud. Já vám představím pár mých oblíbených kousků a vy do komentářů napište zase ty vaše! ;)


Read More →

Vzpomínkový Retro TAG

Trošku si zavzpomínáme na naše dětství! Za sebe musím říct, že to byla docela zábava a hned bych se do dob, kdy jsem byla dítě vrátila. Tenhle TAG by mohl mít klidně i hodinu, tak dlouho bych mohla mluvit o oblíbených hračkách nebo filmech. Takže budu moc ráda, když se se mnou podělíte o vaše oblíbence, které definují vaše dětství!?


Read More →

50 Náhodných Faktů o mně TAG vol. 2

No, tenhle tag byl vážně fuška! A to ho dělám po druhé! Neuvěřitelné! Vymyslet padesát věcí o mně, které ještě nevíte a jsou aspoň trošku zajímavé, výjimečné nebo tak něco, no chápete mě, aby to zkrátka nebyla informace „měřím 170 cm a mám dvě babičky“, je vážně poměrně náročné. Ale tak snad vás tag bavil a určitě se se mnou podělte o nějakém tom infu o vás a klidně v tagu pokračujte ;)


Read More →