Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "Parfémy"

3 Articles

Voňavé psaní o Versace Bright Crystal

versace_brightcrystal_02

K téhle voňavce jsem měla snad ještě zdlouhavější a kostrbatější cestu než k See By Chloe. Dostala jsem ji k vánocům v plné verzi a moje máma v nejmenší. Mámě voněla víc, tak jsme flakóny vyměnily. Mně došla má Escada Especially a najednou jsem byla bez vůně. Výběr vůně byl pro mě vždycky horor, tak jsem tak nějak z nutnosti sáhla po Versacem.

versace_brightcrystal_01 Read More →

Provoněná Karlem Lagerfeldem

karllagerfeld_01

Ano, moje nadšení do voňavek pokračuje, a to s Karlem Lagerfeldem. Oproti See by Chloe, to dneska nebude o naivitě a princeznovství. Tohle je dospělá vůně, ví, co chce, a dokonce ví, jak toho dosáhnout. Nepraští vás přes nos, není agresivní, je to přeci stále dáma, ne?

Tu eleganci zkrátka nezapře, ale občas mě mate, protože mi přijde, že si sem tam hraje na svůdnici. Dokážu si představit, že si vůni vezmu s sebou do práce, na důležitý meeting, na večeři s kamarády, rande i párty. S mou Chloe je to takový malý sentimentální návrat do dětství. Je pro chvíle, kdy chci být spontánní. To Karl, kterému občas doma neříkám Kárl ale ze srandy tvrdě česky Karel, má prostě čistou mysl, jasný cíl a jde se! Samozřejmě v krásném elegantním kostýmku s ocvokovanými koženými rukavičkami. :D

karllagerfeld_02

Kárla, či Karla, chcete-li, si umím představit jak v zimě, tak v létě, zkrátka je poměrně univerzální, ale zas rozhodně ne unylý. O flakónu mluvit nebudu, vidíte ho na fotkách, mě baví, jiného nemusí. O notách, hlavách a podobných věcech také psát nebudu, to si můžete dohledat na internetu raz dva. Jděte Karla očuchat a uvidíte. Já vím, že s ním můžu jít skoro kamkoli, třeba až na kraj světa.

Read More →

Voňavé řádky o See By Chloe

seebychloe_02

Voňavé články jsou u mě poměrně novinkou, ale od té doby, co se u mě pomalu začala vyvíjet parfémová posedlost. Moje máma se s ní potýká už nějaký ten pátek a má doma slušnou kolekci, ale využívala jsem to jen při výběru nové voňavky, který mě nikdy nebavil. Až pak přišla See by Chloé.

Zaregistrovala jsem ji díky Adélce a furt nevěděla, jestli tahle voňavka může reprezentovat i mě. Je nevinná, dívčí, princeznovská, ale ne moc sladká, stále je v ní svěžest. Je možná lehce naivní, ale to je tím věkem, rozhodně není hloupá. Vůně je prostě taková veselá, jarní a nevím, proč stále se mi dere ne mysl slova jako panenská, což možná zní divně, ale k výčtu přídavných jmen téhle vůně to určitě patří. Dlouho jsem kolem ní chodila. Dlouho jsem čekala, až dopotřebuju mého Versace Bright Crystal. Jenže pak přišlo Livigno a tam voňavka nestála ani €40, což je průměrná cena v českých internetových obchodech, takže musela být moje.

seebychloe_01

A zaplať pánbůh za to. Sice to odstartovalo posedlost, protože s voňavkou úplně stejně jako s makeupem můžu být každý den jiná (povídačky, že by se vůně neměly tak často střídat si necháme na jindy). A to mě baví. Se See by Chloe jsem princezna. A kdo by občas princeznou být nechtěl?

Read More →