Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "Halloweenské Tutorialy"

25 Articles

Harley Quinn – Suicide Squad Halloween Tutorial

Halrey Quinn jste si vydupali, tak ji tady máte! A můžu vám říct, že mě to vážně bavilo :) Možná je to jednoduchý look, ale aspoň ho v klidu spíchnete na poslední chvíli. A pokud preferujete jinou verzi Harley,než je ta z populárního filmu Suicide Squad, třeba na ni na mém kanále jednou dojde ;)


Read More →

Hadí Žena / Napůl Drak Halloween Tutorial

Halloween se u nás slaví čím dál tím víc a proto je potřeba být připraven! Tohle je jednoduché líčení, které nezabere tolik času, v klidu se s ním najíte, napijete a nemusíte se bát, že by vám během párty překážel. A jestli je to drak nebo had? Nechte o tom třeba všechny na párty hlasovat! :D


Read More →

Roztékající se Obličej Halloween Tutorial

Jeslti taky nemáte rádi vedro tak jako já, tak tohle je pro vás naprosto ideální look na Halloween! A nebojte, oko můžete mít pod tím krásně oevřené, můžete mrkat. Řízení a jakýchkoli zodpovědných situací se vyvarujte, ale jinak si na to po chvilce zvyknete a je to v pohodě, bát se nemusíte. Jen buďte při aplikaci opravdu opatrní! Oči a zrak máme jen jeden a jeden halloween za to nestojí!


Read More →

Darth Maul – Star Wars Halloween Tutorial

Halloween se u nás slaví čím dál tím víc a proto je potřeba být připraven! Ať už milujete Hvězdné války jako já, nebo jsou vám buřt, tohle je podle mě suprový kostým! Samozřejmě, že nemusíte dělat tohohle Sitha, ale můžete se inspirovat třeba na ďábla. Mně Darth Maul opravdu bavil a jsem ráda, že jsem si ho vyškrtla ze svých hallowenských to do listů. Jen mě mrzí, že jsem neměla kvalitnější barvy na obličej, které by tolik neflekatily. Ale co, o tom to tolik není, ne? Hlavní je si užít proces malování a párty!


Read More →