Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "Nezařazené"

162 Articles

Obočí a Lou 6x jinak!

Že se poslední dobou všechno v líčení točí kolem obočí asi každý z vás postřehl. A proto jsem strašně ráda, že jsme se do tohohle videa ve finále pustili! Za sebe musím říct, že jsem si to neuvěřitelně užila a začala si trošku víc vážit svého obočí, na které jsem zvyklá. Je docela pecka vidět ty změny rychle za sebou. Jaké obočí byste si chtěli nejvíc zkusit vy?


Read More →

Makeupové Mýty

Existuje několik věcí/tipů, které mezi lidmi kolují a které podle mě nemají s realitou až tolik společného. Úplně stejně by sem mohla patřit i barevná teorie, že zeleným očím sluší jen fialová. Ano, fialová udělá vaše zelené oči na první pohled zelenější, ale není to tak, že by vám jiné barvy neslušely. Nic se nesmí hnát do extrémů, prostě si s líčením hrajte, od toho je! ;)

PS: Pro mě bylo natáčení tohohle videa neuvěřitelná výzva. Točit venku, mezi lidmi své klasické video je pro mě opravdu něco jiného. Trošku tu pokulhává zvuk a jsem si toho vědoma, bohužel s tím ale víc neudělám. Zvuk je prohnaný všemožnými editačními programy a měli jste slyšet originál :D Pro mě je to výzva na příště! ;)

Takže, kdo chce stylový doplňky do bytu nebo třeba kosmetiku či oblečení, tak ať navštíví www.vemzu.cz a nezapomene při placení zadat kód GETTHELOUK. 20% sleva se vždycky hodí, ne?


Read More →

Challenge s Oválnými Štětci + Recenze

Oválné štětce, nebo také přezdívané kartáčky, jsou velký trendu už nějaký ten pátek a tentokrát mi přibylo do sbírky několik nových štětců. Tak jsem se rozhodla prověřit své líčící schopnosti, jestli s nimi na poprvé dokážu vykouzlit nositelný look? No ve finále vám prozradím, že jsem s tím šla ven, holt čas tlačil a přelíčení se tudíž konat nemohlo. Snad vám video dalo nějaké povědomí o tom, jaké tyhle štětce jsou a jaké jsou výhody a nevýhody oválných štětců obecně. :) Co vy, máte nějaký doma?


Read More →

Produkty s dírou & Nekonečné produkty

Produkty, které v sobě mají díru, ale ještě se stále neklasifikují do RIProduktů, je zajímavá kategorie. Rozhodla jsem se o ní natočit video a tím, že produkty neustále rotuji, není jich příliš mnoho. Podle mě vám to ale dá přehled o tom, jaké produkty mám nejradši a jak dlouho vám vaše investice do nich může vydržet ;) S jakým produktem už jste skoro na dně?


Read More →

Too Faced Melted Matte Swatch Music Video

Hodně z vás se dožadovalo video na tyhle krásky. Ačkoli se sem zřejmě nedostanou všechny odstíny (nebo alespoň zatím jsem v pár Sephorách viděla připravené stojany jen na zhruba půlku barev), tak snad vás tohle video pobaví a pomůže se rozhodnout, který odstín je ten pravý. Protože z jejich výdrže a textury jsem unešená a tohle doma potřebujete!
PS: nesnášenlivci ksichtů si zkusí představit tohle video v podobě tupě zírajícího obličeje a snad konečně pochopí, že tohle jsem já a že jinak je to nuda! :D


Read More →

100 vrstev rtěnky?

Tenhle virální trend koluje po Youtube už nějaký ten pátek a to ve stovkách podob. Oživila ho skvělá SimplyNailogical s její #polishmountain a po ní následovalo mnoho dalších. Mně zajímalo sto vrstev tekutých rtěnek. Těžko říct, jak to bude vypadat, i když mi je dopředu jasné, že to žádná pecka nebude, ale co…? Proč to nezkusit, když rtěnky tolik miluju!? Proč? Mrkněte na video!


Read More →